Dzień Zdrowia – najciekawsze wypowiedzi uczniów:

Dzień Zdrowia – najciekawsze wypowiedzi uczniów:

Dokończ zdanie: W czasie pandemii najbardziej brakuje mi……..( krótki opis)

„W czasie pandemii najbardziej brakuje mi szkoły oraz uczestnictwa w lekcjach i oczywiście spotkań z rówieśnikami.”

„W czasie pandemii najbardziej brakuje mi kontaktu z innymi ludźmi i nie sądziłem, że to kiedyś powiem, ale brakuje mi chodzenia do szkoły, a co za tym idzie normalnych lekcji i mniej prac domowych”

„W czasie pandemii najbardziej brakuje mi spotkań ze znajomymi a przede wszystkim rozmowy z nimi, szkoły ponieważ e-lekcje nie są takie proste i trzeba poświęcić więcej czasu w domu oraz wychodzenia bez maseczki, bo czasem naprawdę ciężko się oddycha.”

W czasie pandemii najbardziej brakuje mi normalnych zajęć w szkole, wycieczek, ćwiczenia na siłowni a przede wszystkim spotkania się z przyjaciółmi.

„W czasie pandemii najbardziej brakuje mi spotkania z rodziną i znajomymi, ale też chodzenia do szkoły.”

„W czasie pandemii najbardziej brakuje mi mojej klasy, którą bardzo lubię. Z nimi zawsze jest fajnie i czas szybko mija. W tym trudnym czasie oddałabym wszystko aby się z nimi znowu zobaczyć.”

„W czasie pandemii najbardziej brakuje mi wolności. Jestem osobą bardzo aktywną i nie mogę siedzieć w domu godzinami. W ludziach jest problem, jeśli ludzie mają zakaz robienia czegoś, muszą koniecznie złamać ten zakaz, tak samo ze mną”.

„W czasie pandemii najbardziej brakuje mi szkoły i rozmów z koleżankami.”

W czasie pandemii najbardziej brakuje mi rodziny i przyjaciół,  ponieważ to z nimi spędzałam większość wolnego czasu, teraz ten czas muszę organizować i spędzać samotnie.”

„ W czasie pandemii najbardziej brakuje mi bezpośrednich spotkań i rozmów z najbliższą rodziną oraz przyjaciółmi. Nawet najnowocześniejsze technologie nie są w stanie zastąpić spotkania z drugim człowiekiem. Tęsknię również za możliwością swobodnego wyjścia z domu, które nie będzie wiązało się z obawą o zdrowie moje i najbliższych mi osób. Chętnie wróciłabym już do szkoły, gdyż zdalne nauczanie nie jest w stanie zastąpić typowej nauki.”

„W czasie pandemii najbardziej brakuje mi swobodnego wyjścia na dwór, siłownie i basen. Brakuje mi również spotkań ze znajomymi.”

„W czasie pandemii najbardziej brakuje spotkań z bliskimi przyjaciółmi oraz możliwości swobodnego czasu na zewnątrz, ale dzięki temu zaczęłam doceniać każdą chwilę przed koronawirusem  i postanowiłam realizować więcej marzeń zamiast odkładać je na później. Ten trudny okres pokazał nam, że powinniśmy korzystać z życia o oddawać się swoim pasjom.”

„W czasie pandemii najbardziej brakuje mi spotkań ze znajomymi.”

„W czasie pandemii najbardziej brakuje mi wyjść ze znajomymi do kina, oraz swobodnego poruszania się po mieście bez maseczki.”

„W czasie pandemii najbardziej brakuje mi spotkań z bliskimi, przyjaciółmi oraz poczucia wolności i bezpieczeństwa.”

„W czasie pandemii najbardziej brakuje mi możliwości rozmawiania z ludźmi i robienia zdjęć w trakcie drogi do szkoły. Moim rytuałem było fotografowanie widoków, jakie spotykałam na drodze do szkoły, jak i ze szkoły. Uwielbiałam te momenty, podobnie jak rozmowy z kolegami z klasy i wspólne granie w ping ponga.”

„W czasie pandemii brakuje mi szkoły. W niej zawsze coś się działo, a przede wszystkim brakuje mi moich kolegów. Lubię kontakt z ludźmi, a w związku z pandemią jest on trochę ograniczony i to sprawia, że zaczynam doceniać te wspólnie spędzone chwile w szkole coraz bardziej. W czasie pandemii chronię się siedząc w domu. Rozwijam wtedy moje zainteresowania. Pomaga mi to zapomnieć na chwilę o tej nieprzyjemnej sytuacji na świecie. Dzięki papudze czas leci mi szybko i przyjemnie. Gdy do niej mówię ta sprawia wrażenie, że rozumie co się do niej mówi. Wtedy przekręca słodko główkę na lewą stronę i nawet mi na swój sposób odpowie. Nawet jak trzeba to ładnie się zaprezentuje aby jak najlepiej wyjść na rysunku. Im mniej wychodzę z domu tym lepiej dla mnie i mojego otoczenia.”

„W czasie pandemii najbardziej brakuje mi spotkania z koleżankami i kolegami twarzą w twarz, naszego wesołego wychowawcy i łagodnego głosu pani Dudy.”

Skip to content