INAUGURACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO W „SKŁODOWSKIEJ”

INAUGURACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO W „SKŁODOWSKIEJ”

Zapraszamy wszystkich uczniów w dniu 1 września, we wtorek, na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/2021. Z uwagi na sytuację epidemii w kraju nie ma wspólnej uroczystości rozpoczęcia roku. Najpierw przychodzą  na godzinę 9.00 uczniowie klas pierwszych Technikum, Liceum Ogólnokształcącego i Branżowej Szkoły. Poznają wtedy swoich wychowawców.  Pozostałe klasy starsze przychodzą na godzinę 10.30, by w salach lekcyjnych spotkać się z wychowawcami (numery sal zostaną podane).

Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny oraz o niegromadzenie się w większych grupach.

Msza święta inauguracyjna odbędzie się o godzinie 8.00 w kościele parafialnym, Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Ożarowie. 

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Skip to content