zb żyw min        Po raz kolejny nasi uczniowie z klasy I Liceum Ogólnokształcącego oraz klasy I i II Gimnazjum uczestniczyli w Świątecznej Zbiórce Żywności w ramach współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Ożarowie oraz Bankiem Żywności.
W piątek 31 marca w godz. 8.00 – 13.30 wolontariusze zbierali produkty żywnościowe w ośmiu sklepach spożywczych na terenie Ożarowa. Jak zawsze klienci z dużą życzliwością odnosili się do akcji i chętnie wrzucali do koszyków produkty spożywcze, które trafią na świąteczne stoły rodzin potrzebujących.
         Serdeczne podziękowania składam wszystkim wolontariuszom za dobre serce i chęć pomocy oraz wychowawcom wymienionych klas i nauczycielom, którzy krzewią u swoich wychowanków ideę wolontariatu i doceniają ich zaangażowanie.

Pedagog szkolny Wiesława Pastuszka

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2018 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect