pr210.10.2018r. w naszej szkole odbyła się konferencja, na której omawiano rezultaty projektu Podnoszenie efektywności kształcenia w Zespole Szkół im. M. Skłodowskiej- Curie w Ożarowie poprzez wzmocnienie infrastruktury edukacyjnej. Projekt ten był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego. Wartość tej inwestycji to 3 097 379,22 zł.
Pieniądze te nie zostały zmarnowane. Dzięki nim zmodernizowano budynek warsztatów szkolnych, bazę dydaktyczną i żywieniową, zaplecze sportowe. Powstało także boisko wielofunkcyjne (do piłki ręcznej, siatkowej, nożnej, koszykówki i tenisa) oraz bieżnia. W ramach tego projektu zakupione zostały maszyny, urządzenia i sprzęt stanowiący najnowocześniejsze wyposażenie warsztatów szkolnych. Z tych pieniędzy sfinansowano też oprzyrządowanie i oprogramowanie do pracowni informatycznej.
Dzięki temu projektowi staliśmy się najnowocześniejszą i wzorcową placówką w województwieświętokrzyskim, jeśli chodzi o kształcenie zawodowe i ogólnokształcące.

pr1

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect