slubowanie 2018

12 października 2018 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz uroczyste ślubowanie klas pierwszych. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: członek Zarządu Powiatu opatowskiego Mirosław Adamek, burmistrz miasta i gminy Ożarów Marcin Majcher, sekretarz gminy Tomasz Sobieraj oraz przedstawicielka powiatu w punkcie obsługi mieszkańców Ożarowa Jolanta Magierowska. Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, dzięki czemu stali się pełnoprawnymi członkami naszej szkolnej społeczności. Następnie w imieniu starosty Bogusława Włodarczyka, Mirosław Adamek, wieloletni dyrektor naszej szkoły, wręczył nagrodę starosty obecnemu dyrektorowi Marcinowi Stańczykowi za jego pracę i wkład w rozwój placówki. Nagrody dyrektora otrzymali nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi: Agata Duda, Barbara Gaborska, Aneta Gołyska, Marta Kozieł, Kamil Krzeszowski, Wojciech Majcher, Wiesława Pastuszka, Artur Sobczak, Katarzyna Wójcik, Tadeusz Życiński, Jolanta Kitlińska, Jolanta Kitlińska, Małgorzata Jelonek, Elżbieta Krawczyk, Barbara Pilecka, Joanna Siwek. Gratulujemy wszystkim!

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect