targi kosm 3

Nasi uczniowie jesień powitali na Międzynarodowych Targach Kosmetycznych i Fryzjerskich Beauty Days 2018 w Ptak Warsaw Expo. Była to dla nas kolejna okazja do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami przemysłu kosmetycznego.

W dniu otwartym dla szkolnych grup braliśmy udział w panelach szkoleniowo- wykładowych. Ze względu na obszerną i ciekawą tematykę branżową, stanowiło to atrakcyjne  uzupełnienie zajęć dydaktycznych prowadzonych z kosmetologii w naszej szkole. Zapoznaliśmy się z trendami na nadchodzące sezony oraz najnowszymi produktami i technologiami wykorzystywanymi w szeroko pojętym przemyśle kosmetycznym.

Swoją ofertę przedstawili wystawcy reprezentujący rozmaite gałęzie branży kosmetycznej, w tym kosmetykę pielęgnacyjną i kolorową, fryzjerstwo, medycynę estetyczną czy pielęgnację paznokci. Naszą uwagę szczególnie przykuły małe rodzinne firmy, produkujące naturalne kosmetyki, które coraz śmielej wkraczają na szerokie wody, czego wyrazem były przyznane im wyróżnienia w Konkursie Złoty Lotos- najlepsze produkty kosmetyczne Targów. 

Cyklicznie zamierzamy uczestniczyć w tego typu spotkaniach, bowiem kosmetologia jest prężnie rozwijającą się dziedziną i najatrakcyjniejsze rozwiązania w tej branży prezentowane są właśnie na tych targach.

 

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect