wyczieczka

Polska jesień w tym roku zachwyca wszystkich swoim urokiem i zachęca do wyjazdów, nawet w listopadzie. Dobrą aurę wykorzystali nasi uczniowie i wybrali się na wycieczkę integracyjną w Pieniny i do Zakopanego. Ten rok szkolny dla klasy I Technikum Informatycznego i Mechatronicznego jest wyjątkowy, ponieważ razem z Polakami uczy się młodzież z Ukrainy. Szkoła postanowiła stworzyć młodzieży szansę na lepsze poznanie się i zorganizowała dla nich wycieczkę. Wszyscy uczniowie z entuzjazmem przyjęli tę propozycję, zwłaszcza, że dzięki staraniom dyrektora Marcina Stańczyka wycieczkę sponsorowało (dwie trzecie kosztów wyjazdu) Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Ożarowie im. M. Skłodowskiej – Curie, za co serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.


 

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect