krew2018

We wtorek 20 listopada 2018 r. po raz kolejny w naszej szkole odbyła się Akcja Honorowego Oddawania Krwi zorganizowana we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach. Zgłosili się nie tylko nasi uczniowie, ale również mieszkańcy Ożarowa. Rzesze Honorowych Dawców Krwi powiększyli uczniowie klasy III LO, III i IV Technikum, II Branżowej Szkoły i III ZSZ. Po wstępnej weryfikacji zarejestrowanych zostało 35 osób, natomiast pobrań było 22.
        Od 2012 roku, kiedy to po raz pierwszy dnia 31 maja zorganizowałyśmy w naszej szkole akcję oddawania krwi możemy poszczycić się już sporą rzeszą honorowych dawców krwi.
            Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zgłosili się do udziału w akcji. i zapraszamy na następną.

Organizatorzy akcji:
Wiesława Pastuszka
Aneta Gołyska

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect