zbiórka 2018

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Ożarowie i Szkoły Podstawowej w ciągu ostatnich dni zbierali potrzebne artykuły na terenie szkoły oraz w sklepach dla Fundacji Św. Antoniego z siedzibą w Drohobyczu na Ukrainie w ramach akcji „Być jak Św. Mikołaj”.
Wolontariusze z klas VIII Szkoły Podstawowej oraz z klasy I – II Liceum Ogólnokształcącego, I - II Technikum, II Branżowej Szkoły I Stopnia zbierali produkty żywnościowe w dniach 4,7,8 grudnia 2018 r. w ośmiu zaprzyjaźnionych sklepach spożywczych na terenie Ożarowa.
Wszystkie zebrane artykuły trafią jeszcze przed świętami do rodzin potrzebujących pomocy, osób samotnych i dzieci będących pod opieką Fundacji Św. Antoniego z siedzibą w Drohobyczu na Ukrainie. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim wolontariuszom za dobre serce i chęć pomocy oraz wychowawcom wymienionych klas i nauczycielom, którzy krzewią u swoich wychowanków ideę wolontariatu i doceniają ich zaangażowanie.

Wiesława Pastuszka
Malwina Górska


 

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 318 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect