Za sto dni matura…

Studniówka klas maturalnych-zdjęcia i film na stronie Echa Dnia film:..  oraz FOTO:.

05.01.2019r. by tradycji stało się zadość maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Informatycznego i Mechatronicznego z ZS w Ożarowie wytwornym polonezem rozpoczęli swoją studniówkę. W pierwszej parze w LO szedł dyrektor szkoły Marcin Stańczyk, potem zastąpił go wychowawca klasy p. Kamil Krzeszowski. Po oficjalnym otwarciu poloneza resztę oryginalnego układu zaprezentowali maturzyści i ich osoby towarzyszące. Zupełnie inną wersję tego staropolskiego tańca pokazali maturzyści z T I/M, którzy para za parą, hucznie i wesoło zajęli parkiet sali balowej. Wykonanie obu układów poloneza zwieńczyły gromkie brawa, po których młodzież dziękowała za trud wychowania i kształcenia dyrekcji szkoły: Marcinowi Stańczykowi, Anecie Gołysce wychowawcom: Kamilowi Krzeszowskiemu, Markowi Pękalskiemu, Tadeuszowi Życińskiemu, nauczycielom i oczywiście swoim rodzicom. Słowa podziękowania płynęły też ze strony rodziców.
Dyrektor szkoły Marcin Stańczyk podziękował młodzieży i ich rodzicom za ciepłe słowa o pracy jego i nauczycieli, życzył uczniom udanej zabawy, a po 100 dniach dobrze zdanej matury. Podobne życzenia zgromadzeni w sali balowej usłyszeli od burmistrza Marcina Majchera. Zaznaczył on, że nie wątpi w ich sukces na maturze, bo od wielu lat cieszą go wyniki uczniów tej szkoły.
Trzeba przyznać, że główni bohaterowie wieczoru prezentowali się wyjątkowo elegancko. Królowały długie wieczorowe kreacje w kolorze bordo, granatu, zieleni i oczywiście czerni. Panowie w garniturach z muszkami nie przypominali niepokornych czasami uczniów. Młodzieży w tej wyjątkowej chwili towarzyszyli nauczyciele, którzy ku zaskoczeniu maturzystów dotrzymywali im kroku na parkiecie, nawet w rytm muzyki klubowej.

 

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect