opiekunka dzProgram nauczania w Szkole Policealnej obejmuje odbycie 160 godzin praktyki w czasie trwania nauki.
Warunkiem ukończenia semestru II w zawodzie opiekunka dziecięca jest odbycie i zaliczenie 80 godzin praktyki do dnia 31 maja 2019 r.
Szkoła zapewnia odbycie praktyki w Żłobku w Ożarowie znajdującym się w budynku Zespołu Szkół w Ożarowie im. M. Skłodowskiej – Curie Osiedle Wzgórze 56. Należy zgłaszać się do pani dyr. Jolanty Gajewskiej w celu ustalenia harmonogramu i realizacji praktyki.

Warunkiem ukończenia semestru II w zawodzie terapeuta zajęciowy jest odbycie i zaliczenie 80 godzin praktyki do dnia 31 maja 2019 r. 

Szkoła zapewnia odbycie praktyki w następujących placówkach:
- Dom Pomocy Społecznej w Sobowie – osoba do kontaktu p. Adamska
- Dom Pomocy Społecznej w Zochcinku – osoba do kontaktu p. A. Gorazd
Należy zgłaszać się do wyżej wymienionych osób w celu ustalenia harmonogramu i realizacji praktyki.


Uwaga: osoba, która pracowała lub pracuje jako terapeuta zajęciowy lub opiekunka dziecięca może być zwolniona przez dyrektora szkoły z obowiązku odbycia praktycznej nauki zawodu, jeżeli przedłoży zaświadczenia wydane przez pracodawcę potwierdzające przepracowanie w zawodzie, w którym się kształci okresu co najmniej równego okresowi kształcenia przewidzianego dla danego zawodu, czyli minimum 2 lata.


 

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 356 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect