📯W tym roku dni otwarte w Zespole Szkół w Ożarowie „u Skłodowskiej” mają postać pokazów i zajęć praktycznych. Nazwaliśmy je TECHNIKALIAMI! Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły w dniach 24, 25, 26, 29, 30 kwietnia w godzinach 9.00-12.00. Czekają na Ciebie zajęcia praktyczne, w których możesz wziąć aktywny udział. Poznasz naszą ofertę, zobaczysz szkołę na żywo, opowiemy Ci o kierunkach, które będziemy realizować. W czasie zajęć praktycznych spotkasz się i będziesz mógł porozmawiasz ze starszymi kolegami.
✅Nasza oferta edukacyjna: http://zsozarow.pl/index.php/rekrutacja-2017
✅Ankiety dla kandydatów wszystkich typów szkół: ankieta
✅Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., http://zsozarow.pl, tel: 15 8611801

dni otwarte m

 

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 312 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect