20190930_151249 ognisko.jpg

Starsze klasy Technikum i Liceum ponownie wybrały się na wycieczkę w Tatry. Bazą noclegową był pensjonat w malowniczym Murzasichlu. W poniedziałek uczniowie wypoczywali w basenach termalnych w Chochołowie i zwiedzali Zakopane. We wtorek wspaniała słoneczna pogoda pozwoliła na wyprawę na górski szlak. Z Palenicy Białczańskiej wszyscy ruszyli najpierw trasą na Morskie Oko, ale obok Wodogrzmotów Mickiewicza skręcili w Dolinę Roztoki i podążyli w stronę Doliny Pięciu Stawów Polskich i nad Siklawę. Trasa okazała się dość męcząca, lecz warto było podjąć trud, by przeżyć niesamowite chwile na szlaku i nacieszyć oczy widokiem szczytów i tatrzańskiej przyrody. W ostatnim dniu wycieczki uczniowie spacerowali, choć nogi po wczorajszej wyprawie mocno bolały, po zakopiańskich Krupówkach i robili tradycyjne zakupy pod Gubałówką. Wyjazd zorganizowali wychowawcy: Agnieszka Golczyńska, Krzysztof Płatek, Janusz Czuba oraz Jerzy Nowak.

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect