kozmin.jpgkozmin2.jpg

W zeszłym tygodniu naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele szkół wyższych: Akademii Leona Koźmińskiego i Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Na spotkaniu obecni byli nasi tegoroczni maturzyści - uczniowie 3 klasy liceum i 4 klasy technikum. Panowie przedstawili ofertę i zachęcali do odwiedzenia szkół na dniach otwartych a także przy okazji następnego roku akademickiego już jako studenci. Dowiedzieliśmy się wiele o zaletach tych prywatnych uczelni. Mogliśmy obejrzeć materiały o absolwentach tychże szkół, nauce, znajomościach, rozwoju, dalszej ich karierze. Jeśli ktoś wybiera się do Warszawy to to spotkanie na pewno pomoże przy wyborze odpowiedneij uczelni.

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect