Snapchat-1851044697.jpg
Snapchat-1165592689.jpg

 W dniu 9.10. 2019 r. uczniowie wybranych klas pierwszych i drugich obejrzeli w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Ożarowie im. Al. Patkowskiego program profilaktyki uzależnień w formie warsztatów profilaktyczno - muzycznych pt. Szkoła wolna od uzależnień – „ Złe wpływy” w wykonaniu multiinstrumentalisty i gitarzysty basowego Grzegorza Stępnia. Przedsięwzięcie zostało sfinansowane z Funduszy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. 
Grzegorz Stępień, czynny muzyk OZ (Odział Zamknięty). Pieśniarz, poeta, pisze i śpiewa o tym, co przeżył. O tym, co dobre, o tym co się nie udało. O radości i o przegranych, o szczęściu i o szacunku. Piosenki Artysty związane są z tymi, którym niełatwo idzie się przez życie. On wie, co to miłość, wie, co rodzina i wychowanie swojej czteroletniej córeczki. Warto go słuchać, bo jest wyjątkowy, a to dziś nie takie częste. 

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect