krew2017 mini       W środę 5 kwietnia 2017 r. po raz drugi w tym roku szkolnym w naszej szkole zorganizowałyśmy Akcję Honorowego Oddawania Krwi we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach. Rzesze Honorowych Dawców Krwi powiększyli uczniowie klasy II, III LO i II, III, IV Technikum oraz klasy III ZSZ. W tym roku szkolnym w sumie zgłosiło się 55 osób a krew oddało 38. Uczestnikami w listopadzie i kwietniu byli nie tylko pełnoletni uczniowie ale także nauczyciele i osoby z poza szkoły. 
         Była to już dziewiąta akcja w naszej szkole. Od 2012 roku, kiedy to po raz pierwszy dnia 31 maja zorganizowałyśmy w naszej szkole akcję oddawania krwi możemy poszczycić się już sporą liczbą honorowych dawców krwi. Z obliczeń wynika, że przez 6 lat zgłosiło się około 200 osób i zebraliśmy ponad 90 litrów krwi.
        Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zgłosili się do udziału w akcji i mamy nadzieję, że kolejne akcje spotkają się z równie dużym zainteresowaniem.

Organizatorzy akcji: Wiesława Pastuszka

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2018 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect