zawody rat 2017 mini      W dniu 26 kwietnia w I LO Collegium Gostomianum w Sandomierzu odbyły się Mistrzostwa Pierwszej Pomocy. W zawodach wzięły udział 4 drużyny ze szkół ponad gimnazjalnych.
       Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. W pierwszym składzie znaleźli się Klaudia Bobek, Gabriela Szczęsna, Aneta Tomczyk, Dawid Bidziński, Marcin Połeć, i to Oni  wywalczyli drugie miejsce. W drugim składzie reprezentowali nas: Angelika Skoczylas, Oliwia Potocka, Edyta Kilińska, Patrycja Pustuła, Krystian Jagodziński, którzy brali udział poza konkursem, a mimo to uzyskali więcej punktów niż drużyna, która zajęła trzecie miejsce.
        Każda z drużyn musiała wykorzystać swoją wiedzę, jak i umiejętności w różnego rodzaju pozoracjach przygotowanych przez Grupę Ratownictwa PCK Sandomierz .Wszyscy uczestnicy mogą czuć się zwycięzcami, ponieważ zaprezentowali dobrą znajomość tematyki z pierwszej pomocy przedmedycznej i posługiwania się nią w praktyce. 

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect