Pożegnanie roku szkolnego w Zespole Szkół im. Marii Skóodowkiej - Curie w Ożarowie rozpoczęto polową mszą świętą, która została odprawiona w sali gimnastycznej. Następnie krótkie przemówienie wygłosił dyrektor „Skłodowskiej", Marcin Stańczyk. Pierwsze słowa skierował do młodzieży, której dziękował za wytężoną pracę w tkacie roku szkolnego i gratulował uzyskanych wyników. Za pomoc w ciągłym udoskonalaniu placówki dyrektor podziękował także staroście opatowskiemu Bogusławowi Włodarczykowi oraz Starostwu Powiatowemu, które jest organem prowadzącym szkołę. Podczas tej części uroczystości był również czas na omówienie nowych inwestycji, które niebawem się rozpoczną.

Po przemowie nadszedł czas na wręczanie nagród dla uczniów z najwyższą średnią. Rok szkolny 2016/2017 w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej - Curie z wyróżnieniem zakończyło 21 uczniów, szkoła zawodowa – dziesięć wyróżnień, liceum ogólnokształcące dziewięć wyróżnień, technikum dwa. Nagrody za 100% frekwencję otrzymały dwie uczennice szkoły zawodowej. Na zakończenie uroczystości swoje wyróżnienia wręczali przedstawiciele PCK w Sandomierzu. Dyplomy i nagrody dla ratowników medycznych zostały przyznane w ramach podziękowań, za pomoc przy organizacji Okręgowych Mistrzostw PCK w Sandomierzu z udzielania pierwszej pomocy oraz za zajęcie II miejsca w Zawodach Rejonowych PCK, również z udzielania pierwszej pomocy.

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2018 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect