kosmetologia 2017

W ramach innowacji "Kosmetologia i wizaż" uczennice klas licealnych wybrały się na warsztaty do Klubu Seniora, gdzie  zebranym paniom wykonywały zabiegi pielęgnująco - upiększające (odżywienie włosów, zabiegi wygładzające na dłonie, maseczki relaksujące i rozświetlające). W zabiegach wykorzystano kosmetyki z tak modnych ostatnio naturalnych składników dostępnych w każdej kuchni. Po tych zabiegach  twarze naszych seniorek wzmocniono witaminą E. Panie skorzystały także z zabiegu manicure, makijażu i odżywiania włosów olejkiem rycynowym. (Więcej fotek)

Wszystkie Seniorki opuściły warsztaty upiększone i zadowolone. Planujemy  nasze warsztaty powtarzać. 

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect