pomaganie 2017

W listopadzie "młodzi ratownicy" z klasy pierwszej LO z Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej- Curie w Ożarowie wznowili akcję ‘’Pomaganie jest fajne’’. Odwiedzili już przedszkole w Tarłowie i szkołę w Bidzinach. Towarzyszył im jedyny i niezastąpiony kot Filemon - nowy pomocnik w zmaganiach ratowniczych. Dzieci chętnie brały udział w zajęciach - zachęcane przez pomocnika ratowniczek i ulubieńca dzieci Filemona. Wspólna zabawa połączona była z nauką udzielania pierwszej pomocy. Wkrótce nasi ratownicy wraz z maskotką odwiedzą inne przedszkola i szkoły. (..::FOTO::..)

Młodzi ‘’ratownicy’’ z I LO

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect