samorządKomisja składająca się z przewodniczących klas wybrała Agatę Kurkowską - klasa I TIM na przewodniczącą Rady Samorządu Uczniowskiego przy Zespole Szkół w Ożarowie im. Marii Skłodowskiej –Curie na rok szkolny 2017/2018 r. Do Rady Samorządu Uczniowskiego ponadto zostali wybrani: Martyna Kwiecińska – zastępca przewodniczącego -klasa II LO, Wiktoria Guzik – sekretarz klasa I LO, Krystian Jagodziński – skarbnik klasa II LO, Patrycja Pustuła – przewodnicząca sekcji kultury i rozrywki klasa II LO oraz Patryk Muszyński – przewodniczący sekcji sportowej klasa I Ti/Tm. Pragniemy podziękować ustępującej Radzie za swoją pracę i zaangażowanie na rzecz społeczności szkolnej.

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect