SP2017a

Nasza szkoła po raz kolejny uczestniczy w Świątecznej Akcji Szlachetna Paczka. Wspólnie wybraliśmy rodzinę z systemu, której postanowiliśmy pomóc. Cała społeczność szkolna, w tym uczniowie, nauczyciele i pracownicy zbierali potrzebne rzeczy, produkty żywnościowe i pieniądze. Jak zawsze okazało się, że na naszych uczniów, nauczycieli możemy liczyć i udział w kolejnej akcji charytatywnej zakończył się sukcesem. Wspólnym wysiłkiem zebraliśmy lub kupiliśmy najpotrzebniejsze rzeczy dla rodziny i zapakowaliśmy je do 14 wielkich paczek, które trafiły do rodziny w tzw. Weekend Cudów.
Możliwość pomocy drugiemu człowiekowi sprawiła nam niesamowitą radość i mamy nadzieję, że obdarowana rodzina będzie miała szczęśliwe święta a otrzymane prezenty pomogą im rozwiązać, chociaż niektóre problemy.
Dziękujmy całej społeczności szkolnej, która czynnie uczestniczyła w organizowaniu pomocy w ramach Szlachetnej Paczki.

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect