krew
Po raz dziesiąty w naszej szkole 4 stycznia 2018 r. zorganizowałyśmy Akcję Honorowego Oddawania Krwi we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach.
Rzesze Honorowych Dawców Krwi powiększyli uczniowie klasy II, III LO i III, IV Technikum oraz klasy I - III Branżowej Szkoły I Stopnia. Szczególne podziękowania należą się maturzystom, którzy, mimo, że tego dnia pisali próbną maturę z języka polskiego przyszli jeszcze oddać krew. Dodatkowo na akcję zgłosiło się również ok. 30 osób z poza szkoły, które oddawały krew na rzecz swojego chorego kolegi. W sumie przyszło około 63 osoby, które mimo swoich codziennych obowiązków chętnie niosą pomoc potrzebującym.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy uczestniczyli w akcji i mamy nadzieję, że kolejne spotkają się z równie dużym zainteresowaniem.


Organizatorzy akcji:
Wiesława Pastuszka
Aneta Gołyska

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect