20 stycznia 2017 roku odwiedziła nas Grupa Ratownicza PCK z Sandomierza,której głównym zadaniem tego dnia było przypomnieć nam zdobyte wcześniej umiejętności, a także sprawdzić naszą wiedzę praktyczną w przygotowanych pozoracjach. W zajęciach uczestniczyła klasa II LO i II Technikum.
          24 stycznia ratownicy odwiedzili nas ponownie w celu przeprowadzenia kolejnych zajęć z 16-sto godzinnego Kursu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Spotkanie miało także służyć przygotowaniu uczniów klas II do zbliżających się zawodów o tematyce dotyczącej udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia przebiegały spokojnie do czasu, gdy ratownicy zostali wezwani na nagłą
akcję.

„Ratownicy”

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect