miniWychowankowie i opiekunowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dębnie już po raz drugi gościli „ ratowników ze Skłodowskiej” w murach swojej placówki.Zainteresowanie zagadnieniami związanymi z niesieniem pomocy przedmedycznej i idea ratowania ludzkiego życia okazały się na tyle interesujące,że po pierwszym spotkaniu poprowadzonym przez licealistów z klas o profilu   - ratownictwo medyczne, poproszono ich o zorganizowanie kolejnych takich warsztatów.
       Także tym razem,tak jak porzednio, zajęcia wzbudzały wiele emocji. Panująca przyjazna a zarazem swobodna atmosfera sprzyjała szybkiemu przyswajaniu wiedzy przez dzieci, które chętnie uczestniczyły w ćwiczeniach. „Młodzi ratownicy” rozpoczęli spotkanie od powtórzenia zagadnień z poprzednich zajęć, po czym wprowadzili kolejne, nieznane jeszcze, elementy.Bardzo pomocny okazał się przy tym nowy fantom ledowy, który uatrakcyjnił warsztaty ratownicze i umożliwił większe zrozumienie ćwiczonych zagadnień oraz zdobywanych umiejętności.
      W najbliższym czasie „ratownicy” planują zorganizowanie kolejnej wizyty w Dębnie.Będzie to kontynuacja spotkań związanych ze znaną akcją , której od początku patronuje hasło  "POMAGANIE JEST FAJNE".

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect