warsztaty pck 2017        Dnia 10 marca drużyna ,,ratowników’’ ze ,, Skłodowskiej’’ doskonaliła swoje umiejętności na warsztatach w siedzibie PCK w Sandomierzu.Zajęcia te odbywały się w ramach przygotowań do zawodów z pierwszej pomocy przedmedycznej.  Na naszych uczniów czekało wiele wyzwań. Pozoracje dotyczyły realistycznych wypadków zdarzających się na co dzień. Urazy kręgosłupa, wytrzewienie, upadek z wysokości i natrętny obserwator to tylko niektóre sytuacje, z którymi zmierzyli się nasi ,,ratownicy’’. Zajęcia te wiele nas nauczyły jednocześnie uświadamiając nam, że pomaganie innym to bardzo trudne i odpowiedzialne zadanie, dlatego ciągle doskonalimy swoje umiejętności.

"Ratownicy"

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2018 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect