ratownictwo 2017 min            W marcu odwiedziliśmy gimnazja w Annopolu, Bidzinach, Ćmielowie oraz Tarłowie. Nikogo nie musieliśmy przekonywać jak ważna jest gotowość do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.Na początku zajęć przypomnieliśmy podstawy teoretyczne, a następnie młodzież miała możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce. Pozycja boczna, RKO, omdlenie, padaczka to tylko niektóre z elementów jakie uczniowie doskonalili.           
           Zajęcia miały na celu między innymi przygotowanie reprezentacji szkół do zawodów z udzielania pomocy w sytuacjach zagrażających życiu. Spotkania przebiegały w bardzo przyjemnej i ciepłej atmosferze. Mimo, że czasu było bardzo niewiele to wiemy, że nasza praca będzie owocowała w przyszłości.
                                                                                                                                                                                                                     Ratownicy

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2018 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect