beauty 2017W ostatnim tygodniu maja uczniowie Zespołu Szkól oraz gimnazjaliści wzięli udział w najważniejszej imprezie dla profesjonalistów z branży kosmetycznej w Polsce, które odbyły się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Targi BEAUTY DAYS to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym, skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z kosmetologią. Wiodące firmy kosmetyczne prezentowały swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi.bNasi uczniowie mieli doskonałą możliwość do skorzystania z wybranych zabiegów, zdobycia materiałów promocyjnych oraz wielu bezpłatnych próbek kosmetyków. Zwracali uwagę na profesjonalizm stoisk wystawowych, kompetentność wystawiających tam osób , jak również do zapoznania się z najnowocześniejszymi trendami i zabiegami w kosmetologii. Wszyscy uczestnicy targów już teraz deklarują, że wrócą tam za rok.

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect