Pierwszy raz można było ich zobaczyć na pikniku rodzinnym w Suchodółce i Ożarowie w dniu 10.09.2016r.

ratownicy2016

Wraz z grupą medyczną z ZHP z Ostrowca Świętokrzyskiego zapewniali bezpieczeństwo uczestnikom imprezy. Promowali również pierwszą pomoc przedmedyczną prezentując prawidłowe zachowania w sytuacjach zagrożenia ludzkiego życia. Zarówno dorośli, jak i dzieci mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce. 24.09.2016r. gościli na dniu otwartym w MEDAX’IE w Ostrowcu Świętokrzyskim gdzie popularyzowali tym samym zagadnienia z pierwszej pomocy i szerzyli wiedzę na ten temat.

Dnia 23.09.2016r. odbyły się X Wojewódzkie Młodzieżowe Zawody Ratownicze o Puchar Starosty Starachowickiego. Zmagania ratowników odbyły się nad pięknym zalewem Lubianka. Grupa ze Skłodowskiej sprawdzała swoje umiejętności na czterech stacjach, gdzie należało wykonać różne czynności ratujące życie. Dzięki rywalizacji „ratowniczki” nabyły nowe umiejętności oraz doskonaliły wcześniej nabytą wiedzę i doświadczenia.

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect