tarcza 2017v300            10 stycznia 2017 roku w Auli Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego odbyła się bardzo ważna dla naszej szkoły uroczystość. Była to już XIX odsłona Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych, przeprowadzona przez Fundację Edukacyjną PerspektywyOceniano licea i technika w całej Polsce. Brano pod uwagę wyniki z egzaminów maturalnych i zawodowych, a także sukcesy w olimpiadach przedmiotowych.
           Z dumą pragniemy ogłosić, że... 

Technikum w Zespole Szkół w Ożarowie im.M.Skłodowskiej-Curie otrzymało

ZŁOTĄ TARCZĘ w województwie świętokrzyskim.

W kraju natomiast zajęło bardzo dobrą 90 lokatę!

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 103 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect