wosp2017             15 stycznia 2017 roku od godziny 13.00 mogliście nas spotkać w Domu Kultury w Ożarowie, gdzie uczyliśmy Was, jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy.Chętnych nie brakowało!!! Każdy, kto dobrze wykonał swoje zadanie, otrzymywał od nas breloczek w kształcie serduszka bądź odblask w kształcie misia. Przychodziły do nas nie tylko dzieci, ale także dorośli, którzy często rozmawiali z nami na temat zagadnień dotyczących udzielania pierwszej pomocy.
            Cieszymy się, iż mogliśmy nie tylko nauczyć nowe osoby, ale także porozmawiać ze starszymi ludźmi na temat pomagania oraz zmieniających się form jego udzielania. Biorąc przykład z organizatorów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, my  również chcemy promować wśród obywateli wiedzę na temat pierwszej pomocy przedmedycznej.

"Ratownicy ze Skłodowskiej"

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect