Pracownia Grafiki i Aplikacji Internetowych

Pracownia wyposażona jest głównie pod kątem prowadzenia zajęć w Technikum Informatycznym w zakresie tworzenia stron internetowych, tworzenia baz danych i administrowania bazami danych, tworzenia aplikacji internetowych. 
W pracowni znajduje się 16 nowoczesnych stanowisk komputerowych. Na każdym komputerze znajdują się dwa systemy operacyjne: Windows 7 i Linux. Komputery połączone są w sieci LAN. W  pracowni znajduje się serwer z systemem Windows SBS 2003 oraz serwer z systemem LINUX. Dodatkowo w pracowni znajduje się sprzęt w postaci: kamer cyfrowych HD, aparatów cyfrowych, statywów, tabletów graficznych, rzutnika multimedialnego, skanerów. Na komputerach znajduje się system programowania w C++ i Java,  pakiet oprogramowania graficznego, programy do obróbki dokumentów multimedialnych i filmów, programy do przetwarzania dźwięku, system zarządzania bazami danych, programy do tworzenia stron  WWW.

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2018 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect