KLASOPRACOWNIA MATEMATYKI
Klasopracownia matematyki znajduje się w sali 103. Sala została gruntownie odnowiona, w oknach zainstalowano niebieskie rolety. Wyposażona jest w komputer (laptop) firmy Hewlett Packard, rzutnik multimedialny, tablicę białą – suchościeralną oraz przystawkę interaktywną, która poprzez oprogramowanie komputera jest wykorzystywana jako tablica interaktywna. Oprócz tego wyposażenie stanowią nowoczesne przyrządy kreślarskie, plansze, modele graniastosłupów i ostrosłupów oraz brył obrotowych, jak również wykonane przez uczniów.
Na zajęciach z matematyki wykorzystywane są programy „Matma”, „Wykresy”, płyty z filmami dydaktycznymi wydawnictwa „Nowa Era”, prezentacje PowerPoint ogólnodostępne oraz przygotowane samodzielnie przez nauczyciela. Zajęcia prowadzone z pomocą komputera oraz wykorzystaniem sprzętu multimedialnego są bardziej atrakcyjne, dzięki czemu przekazywane treści matematyczne stają się łatwiejsze do zrozumienia przez uczniów. Na zajęciach wykorzystywane są również ćwiczenia online, udostępnione przez wydawnictwo „Nowa Era”.
W sali oprócz zajęć programowych odbywają się zajęcia dodatkowe dla maturzystów i zajęcia pozalekcyjne rozwijające zainteresowania matematyczne uczniów.

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2018 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect