PRACOWNIA MONTAŻU I EKSPLOATACJI KOMPUTERÓW OSOBISTYCH ORAZ URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH
W pracowni prowadzone są zajęcia umożliwiające poznanie technik montażu i naprawy komputerów osobistych. Zajęcia realizowane są w grupach do 11 osób. Atut pracowni to stanowiska ćwiczeniowe, na których uczniowie mogą samodzielnie montować i rozmontowywać komputery osobiste, diagnozować problemy sprzętowe oraz programowe, wymieniać podzespoły, dokonywać napraw. Dzięki przystąpieniu do programu Microsoft DreamSpark Premium, nauczyciele i uczniowie mają dostęp do pełnej oferty oprogramowania stacji roboczej Microsoft Windows. Wyposażenie pracowni jest zgodne z wymaganiami podstawy programowej dla technika informatyka.
Wyposażenie podstawowe:
• stanowiska komputerowe oraz dodatkowe podzespoły umożliwiające montaż komputera osobistego,
• dodatkowe elementy komputera osobistego umożliwiające jego rekonfigurację,
• różne systemy operacyjne stacji roboczej: Windows, Linux,
• stoły monterskie z matą i opaską antystatyczną oraz zestawy narzędzi monterskich,
• podłączenie do sieci lokalnej z dostępem do Internetu,
• sprzęt ułatwiający realizację procesu dydaktycznego – rzutnik multimedialny, drukarka, skaner.

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2018 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect