PRACOWNIA OBRABIAREK ANALOGOWYCH

W pracowni obrabiarek analogowych zajęcia odbywają uczniowie ZSZ, Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych i Technikum Mechatronicznego. Zajęcia te polegają na poznaniu budowy obrabiarek, zasadach ich działania oraz obsługi. Uczniowie poznają możliwości obróbcze obrabiarek (czyli jakie prace, operacje można wykonywać na poszczególnych maszynach) i charakterystyczne cechy poszczególnych obróbek. Zdobywają ponadto wiedzę ogólną na temat użytkowania obrabiarek.
Wyposażenie pracowni obrabiarek analogowych obejmuje:
- tokarkę TUC50,
- tokarkę TUG40,
- frezarkę pionową FYA41,
- frezarkę pionową FYD32,
- frezarkę uniwersalną 675P,
- 2 wiertarki słupowe PK203,
- wiertarkę słupową TYP40,
- szlifierkę uniwersalną,
- szlifierkę ostrzałkę uniwersalną NUA-25,
- szlifierkę do płaszczyzn.

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2018 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect