PRACOWNIA ROBOTYKI MOBILNEJ

Pracownia robotyki mobilnej jest planowaną inwestycją szkoły. Zgłoszony został projekt w IV edycji Spółdzielni Pomysłów pn. „Mobilny klub robotyki”, który dostał się do finału. Obecnie placówka dysponuje pięcioma zestawami robotów LEGO Mindstorms. Dodatkowo są podejmowane próby pozyskania nowych zestawów. W planach jest również zakup edukacyjnego profesjonalnego ramienia robota oraz programu do sterowania nim. Program ma być zainstalowany na 15 komputerach.
Pracownia będzie wyposażona w:
- roboty LEGO Mindstorms,
- 15 stanowisk do montażu robotów LEGO Mindstorms wraz z komputerami i oprogramowaniem RobLAB 2.00 PLUS,
- szafki na roboty,
- robot RobTRAIN I,
- biurko, tablica i rzutnik.

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2018 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect