PRACOWNIA ŚLUSARSKA
W trakcie zajęć w pracowni ślusarskiej uczniowie ZSZ zgłębiają tajniki ręcznej obróbki skrawaniem. Poznają narzędzia stosowane w ślusarstwie, uczą się nimi posługiwać, naprawiać je i konserwować. Zdobytą wiedzę wykorzystują podczas wykonywania drobnych prac ślusarskich na potrzeby szkoły i warsztatów szkolnych oraz zleceń firm, instytucji i odbiorców indywidualnych z zewnątrz.
Wyposażenie pracowni ślusarskiej obejmuje:
- 20 stanowisk roboczych do obróbki ręcznej,
- 3 wiertarki słupowe TYP 40,
- 3 wiertarki stołowe WS 15.
- urządzenia do przecinania oraz wyginania metali.

Stanowiska robocze wyposażone są w komplet narzędzi roboczych, pomocniczych i kontrolno-pomiarowych. Wyposażenie to w pełni umożliwia bezpieczne kształcenie uczniów, a także przeprowadzenie egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

 

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2018 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect