Absolwenci Technikum Elektrycznego w Ożarowie 
rok szkolny 1993/94 
Wychowawca: mgr Elżbieta Mendyk

Bukała Michał
Doroszyński Rafał
Drzymała Piotr
Duda Dariusz
Fitkowski Mariusz
Fiuk Marcin
Grabek Artur
Grębowski Piotr
Grudniewski Rafał
Góra Paweł
Grzesik Wojciech
Janiec Piotr
Jarochowicz Piotr
Karwan Krzysztof
Kitliński Remigiusz
Kozakiewicz Paweł
Kurpias Monika
Leśniak Witold
Mizielski Mariusz
Pawęzka Sławomir
Pękalaska Małgorzata
Pińkowska Aneta
Pora Zbigniew
Przyłucki Roman
Przyłucki Wojciech
Raczek Jerzy
Rutkowski Grzegorz
Saracen Alfred
Sutkowski Sławomir
Suwała Grzegorz
Szczekała Marcin
Szczepański Krzysztof
Szymański Piotr
Śliwka Grzegorz
Tymiński Michał
Wałcerz Tomasz
Wilczyński Przemysław
Zagraj Iwona

Absolwenci Technikum Zawodowego w Ożarowie 
Rok szkolny 1993/ 94 
Wychowawca: mgr Maria Kubala - Merdalska


Bilski Tomasz
Borowiec Paweł
Cieślik Mariusz
Czuliński Robert
Dominikiewicz Adam
Duma Piotr
Drygdoń Tomasz
Gajek Jacek
Gałązka Dariusz
Gęza Jarosław
Gołąbiowski Grzegorz
Janeczko Jarosław
Kewiński Sebastian
Kowalec Tomasz
Kowal Arkadiusz
Kruk Rafał
Lebioda Marian
Łapiński Grzegorz
Mazurek Marian
Nowocień Marian
Oleksiak Dariusz
Pałka Zbigniew
Piątkowski Andrzej
Romanowski Robert
Rozum Adam
Rzepka Dariusz
Sodowski Robert
Skowron Krzysztof
Szczepaniak Tomasz
Szemraj Mariusz
Tyzo Dariusz
Witkowski Andrzej
Woltański Tomasz
Ziółkowski Tomasz
Życiński Tadeusz

 

Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Ślusarz - spawacz
Rok szkolny 1993/1994
Wychowawca: Izabela Wilczyńska
 
 
Czerwonka Andrzej
Ferens Damian
Gagat Tomasz
Grudniewski Rafał
Heba Mariusz
Kalita Robert
Kania Robert
Kwaśniak Szymon
Mazur Andrzej
Mazur Marcin
Nowiński Piotr
Papaj Andrzej
Piotrowski Zbigniew
Płaneta Paweł
Rak Seweryn
Ruszkiewicz Sławomir
Rzepka Sławomir
Sawicki Janusz
Stolarski Sylwester
Sulikowski Ryszard
Tomczyk Leszek
Tużnik Andrzej
Wojtal Henryk
Wójcik Jacek
Zygmunt Grzegorz
Zygmunt Maciej
Żyła Piotr
Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Elektromechanik maszyn i urządzeń elektrycznych - A
Rok szkolny 1993/1994
Wychowawca: Marek Terczak
 
 
Abramowicz Robert
Banasiewicz Jarosław
Bądżwol Marcin
Dworucha Artur
Gajek Tomasz
Grabski Grzegorz
Horszwald Tomasz
Kasiński Paweł
Kontek Radosław
Krzak Wiesław
Lepiarz Szymon
Łojek Paweł
Łomoć Wojciech
Mazur Rafał
Mizera Mariusz
Mordoń Cezary
Nowak Dariusz
Ożóg Artur
Paczkowski Artur
Parcheta Grzegorz
Piasecki Damian
Podsiadły Mariusz
Sałapa Paweł
Stawiarski Marcin
Wężowski Remigiusz
Zając Mariusz
Zakłada Mariusz
Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Elektromechanik maszyn i urządzeń elektrycznych - B
Rok szkolny 1993/1994
Wychowawca: Jan Kot / Marta Kozieł
 
 
Banasik Wojciech
Bera Paweł
Błaszczyk Marcin
Bochniak Mirosław
Czerwonka Aldona
Czyżewski Paweł
Gałęza Anna
Gorgoń Marcin
Jędrzejewski Grzegorz
Kantur Wiktor
Kaczmarski Mariusz
Klimek Arkadiusz
Kolasiński Sylweriusz
Kwiecińska Barbara
Mazur Artur
Mizielski Sylwester
Rachwał Tomasz
Soczewiński Piotr
Studniarz Grzegorz
Surowiec Andrzej
Wamyj Rafał
Wolecki Grzegorz
Wróbel Grzegorz
Zając Grzegorz
Zięba Dariusz
Zięba Piotr
facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2018 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect