Absolwenci Technikum Elektrycznego w Ożarowie TEA
Rok szkolny 1994/95 
Wychowawca: mgr Ewa Gębora

Bochniak Grzegorz
Buryta Grzegorz
Cheba Adam
Cielecki Marcin
Golczyński Piotr
Góra Maciej
Grelewski Krzysztof
Grzesiak Tomasz
Jastrzębski Dariusz
Jędrzejewski Robert
Kozakiewicz Sebastian
Kusiej Robert
Kwiatkowski Krzysztof
Lis Marek
Maruszewski Grzegorz
Michalski Grzegorz
Mroczek Artur
Mroczek Marcin
Nowak Mariusz
Ostatek Radosław
Piotrowski Radosław
Przysucha Jarosław
Regucki Paweł
Rej Dariusz
Siudy Arkadiusz
Skotnicki Cezary
Sobieraj Jarosław
Stawiarz Krzysztof
Tokarski Marek
Urban Emil
Węgliński Jacek
Zawadzki Grzegorz

 

Absolwenci Technikum Elektrycznego w Ożarowie TEB
Rok szkolny 1994/95
Wychowawca: mgr inż. Stanisław Kuśniewski


Adamski Piotr
Barszcz Krzysztof
Bidas Michał
Ciasek Sylweriusz
Fulara Radosław
Gałązka Tomasz
Hurko Zbigniew
Iwański Krzysztof
Jarek Sławomir
Kaczmarski Dariusz
Kamiński Grzegorz
Kaptur Sławomir
Kłudka Tomasz
Krzyżanowska Marzena
Kwiatkowski Andrzej
Laba Piotr
Łasota Grzegorz
Leśniak Krzysztof
Małaczek Mariusz
Marczewski Waldemar
Mazur Sebastian
Mazurkiewicz Krzysztof
Mianowany Roman
Milczarz Marcin
Musiał Dariusz
Osmala Marek
Pawłowski Dariusz
Piętowski Dariusz
Piętowski Janusz
Prusiński Kazimierz
Skiba Mariusz
Skrzypczyński Tomasz
Surowiec Klaudiusz
Szyszko Piotr
Watras Jacek
Więcek Edyta
Wrzosek Paweł
Zieja Agnieszka

 

Absolwenci Technikum Elektronicznego w Ożarowie TZ
Rok szkolny 1994/95
Wychowawca: mgr Bożena Konieczny 


Boduła Rafał
Brodalka Mariusz
Broś Sławomir
Garamaj Maciej
Czerwonka Piotr
Gawron Andrzej
Golec Marek
Granat Sylwester
Grądzki Dariusz
Kiec Artur
Kwitek Henryk
Leśkiewicz Mariusz
Paszyński Paweł
Piech Zbigniew
Romański Krzysztof
Sabat Artur
Seweryński Kamil
Stefaniak Andrzej
Tyrała Artur
Wójcik Wieńczysław

 

Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Elektromechanik maszyn i urządzeń elektrycznych - A
Rok szkolny 1994/1995
Wychowawca: Beata Kozłowska
 
 
Abramczyk Andrzej
Bownik Arkadiusz
Buglewski Mariusz
Ćwik Przemysław
Ferens Krzysztof
Gubernat Michał
Klimowicz Piotr
Kmieć Piotr
Kosiński Jerzy
Kowaliński Ireneusz
Lawęda Artur
Mazur Rafał
Paruch Zbigniew
Prokopowicz Dariusz
Radomski Grzegorz
Rogala Robert
Rutkowski Paweł
Skąpski Artur
Snopek Marcin
Surowiec Grzegorz
Szwagierczak Sławomir
Śliwa Adam
Tadej Tomasz
Tworek Oskar
Wojciechowski Maciej
Wysiadecki Artur
Zabor Marek
Zając Marek
Zaklika Maryla
Ziółkowski Rafał
Żak Dariusz
 
 
Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Elektromechanik maszyn i urządzeń elektrycznych - B
Rok szkolny 1994/1995
Wychowawca: Maria Starzyk
 
 
Banaś Rafał
Błajszczak Piotr
Cichoń Grzegorz
Dubik Rafał
Filipski Tomasz
Frańczak Witold
Gajda Robert
Jesionowski Paweł
Karpisz Grzegorz
Kołodziejczyk Jarosław
Kowalski Hubert
Kozieł Sławomir
Kuropatwa Artur
Letkiewicz Szymon
Mazur Grzegorz
Opałka Wojciech
Otręba Tomasz
Ożóg Sebastian
Pawlaszek Mariusz
Sałata Bartłomiej
Siwiec Hubert
Skaliński Andrzej
Szafraniec Krzysztof
Szuran Tomasz
Tomczyk Sławomir
Winiarski Piotr
Wisowski Grzegorz
Wrona Szymon
Wroński Paweł
Wróbel Mateusz
 
 
Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Ślusarz - spawacz
Rok szkolny 1994/1995
Wychowawca: Robert Kwintal
 
 
Bajda Mariusz
Brutkowski Krzysztof
Cholewiński Jarosław
Dąbrowski Grzegorz
Filipczak Piotr
Kałuża Zenon
Kędziora Wojciech
Kilian Wojciech
Kołodziejczyk Mariusz
Kulczuga Jacek
Łukaszewski Grzegorz
Majcher Witold
Majkut Rafał
Młodożeniec Jarosław
Nowak Grzegorz
Nowak Mirosław
Pawka Marek
Pińkowski Robert
Polak Piotr
Ponikowski Paweł
Przysiwek Mariusz
Sadłos Paweł
Stefański Piotr
Szklarz Kamil
Szymczuch Paweł
Ścisłowicz  Norbert
Ślipski Andrzej
Wójcik Marcin
Wójcik Robert
Wojtowicz Janusz
facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2018 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect