Absolwenci Technikum Elektrycznego A w Ożarowie
Rok szkolny 1997/98
Wychowawca: Jerzy Lulin

Adamski Mariusz
Barański Jacek
Ćwik Sebastian
Gawlik Marcin
Gumiński Marcin
Gurski Sławonir
Kołodziejczyk Mariusz
Król Robert
Lenart Piotr
Malicki Adam
Maziarz Mirosław
Mazur Rafał
Mieniczuk Artur
Mroczkowski Marcin
Pietras Paweł
Pilecka Jowita
Przysiek Artur
Romański Kamil
Sikora Waldemar
Swiec Rafał
Skrok Piotr
Smoliński Paweł
Stolarski Sebastian
Supierz Marcin
Targowski Mariusz
Tomczyk Mariusz
Urban Damian
Wieczorek Grzegorz
Witkowski Rafał
Zaremba Marcin
Ziółkowska Iwona
Żaczek Bożena

 
Absolwenci Technikum Elektrycznego B w Ożarowie
Rok szkolny 1997/98
Wychowawca: Wojciech Majcher

Batorski Mariusz
Bednarski Krystian
Borysik Robert
Charymski Marcin
Ciosek Jacek
Fudalej Marcin
Gwóźdź Marcin
Hała Piotr
Kiljański Michał
Kłosowski Marcin
Konieczny Grzegorz
Kopacz Ernest
Kosiarski Sebastian
Lenartowicz Michał
Łapa Marcin
Maciejewski Jarosław
Mazurkiewicz Norbert
Mrozowicz Jarosław
Niezgoda Tomasz
Piłat Paweł
Plewa Piotr
Podlodowski Konrad
Przyłucki Igor
Sawicki Damian
Stawiarski Piotr
Szafrański Konrad
Tadej Grzegorz
Witczak Rafał
Wrzosek Dariusz
Zgardziński Paweł

 
Absolwenci Technikum Elektrycznego C (TZ) w Ożarowie
Rok szkolny 1997/98
Wychowawca: mgr Krzysztof Płatek

Banaś Rafał
Błajszczak Piotr
Bownik Arkadiusz
Buglewski Mariusz
Ćwik Przemysław
Filipczak Piotr
Gubernat Michał
Jesionowski Paweł
Karpisz Grzegorz
Klimowicz Piotr
Kołodziejczyk Jarosław
Kozieł Sławomir
Lawęda Artur
Letkiewicz Szymon
Opałka Wojciech
Otręba Tomasz
Paruch Zbigniew
Prokopowicz Dariusz
Mazur Grzegorz
Mazur Rafał
Simm Tomasz
Snopek Marcin
Surowiec Andrzej
Szwagierczak Krzysztof
Szwagierczak Sławomir
Śliwa Adam
Tadej Tomasz
Wisowski Grzegorz
Wrona Szymon
Żak Dariusz

 

Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Elektromechanik maszyn i urządzeń elektrycznych - B
Rok szkolny 1997/1998
Wychowawca: Ewa Gębora
 
Bera Andrzej
Czajka Piotr
Galara Rafał
Głąb Sebastian
Guzik Robert
Jońca Paweł
Kasiński Rafał
Kozieł Sebastian
Łata Zbigniew
Morgut Krzysztof
Nowak Remigiusz
Obratański Michał
Pilecki Sylwester
Płeszka Paweł
Religa Rafał
Rolecki Tomasz
Skrok Paweł
Słapek Artur
Szeląg Dawid
Utnik Sylwester
Wnuk Sławomir
Zaborowski Leszek
Zalewski Artur
Zięba Radosław
Żabicki Robert
 
 
Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Elektromechanik maszyn i urządzeń elektrycznych - A
Rok szkolny 1997/1998
Wychowawca: Maria Starzyk
 
Baran Grzegorz
Bobrowski Marcin
Bochniak Marcin
Czajkowski Dariusz
Ćwik Robert
Goraj Rafał
Górecki Jacek
Gruszka Grzegorz
Jabłoński Grzegorz
Kończyk Sebastian
Krzyżanowski Grzegorz
Kurpias Norbert
Mikulski Rafał
Mizielski Szczepan
Mroczek Marcin
Nowak Andrzej
Nowak Grzegorz
Perchlicki Radosław
Sadowski Krzysztof
Sykucki Grzegorz
Szymczuch Piotr
Wójtowicz Sylwester
Wydrzycki Jarosław
Wysiadecki Tomasz
Zalewski Krzysztof
 
 
Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Ślusarz/spawacz
Rok szkolny 1997/1998
Wychowawca: Robert Ćwintal
 
Biłgorajski Maricn
Chablaszek Jarosław
Drabowicz Tomasz
Góral Andrzej
Guz Paweł
Krakowiak Tomasz
Krowiński Andrzej
Lipiec Tomasz
Maruszczak Paweł
Ożóg Sebastian
Pytlakowski Tomasz
Rak Rafał
Sobólski Marcin
Śmieszek Sylwester
Tadej Grzegorz
facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2018 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect