Absolwenci Technikum Elektrycznego A w Ożarowie
Rok szkolny 1999/2000
Wychowawca: mgr Janusz Czuba

Biernat Tomasz
Dusza Marcin
Gajewski Marcin
Gaweł Łukasz
Grudniewski Tomasz
Grygiel Zbigniew
Iwan Przemysław
Kędziora Piotr
Kaptur Piotr
Karpisz Artur
Krakowiak Karol
Lachowicz Rafał
Mazur Marcin
Ostafiński Łukasz
Pruś Tomasz
Rozmysłowski Sebastian
Sender Michał
Snopek Rafał
Sosnowski Marcin
Starzyk Maciej
Stępień Damian
Szczepaniak Jerzy
Szumera Zbigniew
Świderski Marcin
Tarłowski Rafał
Wroński Tomasz
Wiatrowski Marcin
Wychowański Robert
Wyrzykowski Jawosław
Zając Krzysztof

 

Absolwenci Technikum Elektrycznego B w Ożarowie
Rok szkolny 1999/2000
Wychowawca: mgr Stanisław Kuśniewski

Abram Radosław
Bąk Piotr
Bergier Bolesław
Bidzińska Joanna
Chałupczak Zbigniew
Cielecki Mateusz
Góral Sebastian
Iskra Piotr
Jarzecki Sebastian
Kamiński Szymon
Knapik Sebastian
Kowalik Ewelina
Nowak Marcin
Olszewski Sławomir
Pałka Marcin
Pawlica Borys
Pobrotyn Tomasz
Posyniak Krzysztof
Rak Dominika
Rogoźnicki Rafał
Rosowski Marcin
Soboń Sławomir
Spała Tomasz
Syta Krystian
Szymczyk Paweł
Świstak Jarosław
Wieczerzak Szczepan
Wójcik Jacek
Wtorkowski Tomasz
Zając Marcin
Ziorbo Krzysztof

 

Absolwenci Technikum Elektrycznego C (TZ) w Ożarowie
Rok szkolny 1999/2000
Wychowawca: mgr Bożena Konieczny

Adamczyk Arkadiusz
Błasiak Paweł
Ćwik Marcin
Dąbrowska Justyna
Dąbrowski Jacek
Duda Karol
Dziewirz Emil
Godek Mariusz
Gogół Damian
Granat Krzysztof
Jagodziński Grzegorz
Jedliński Ziemowit
Kaczmarski Rafał
Kaczorowski Marcin
Kania Marcin
Karbowy Ernest
Klimkiewicz Marcin
Misztal Sylwester
Mozal Tomisław
Nowak Paweł
Obratański Mirosław
Pepliński Adam
Rzepka Tomasz
Słapek Paweł
Stawiarski Łukasz
Tyburczy Grzegorz
Wiśniewski Marcin

 

Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Elektromechanik maszyn i urządzeń elektrycznych - A
Rok szkolny 1999/2000
Wychowawca: Arkadiusz Szymczyk
 
Bidziński Łukasz
Chałubiec Szymon
Dziadura Krzysztof
Gaj Konrad
Gołda Łukasz
Grzesik Mariusz
Hoda Sebastian
Jagodzki Tomasz
Kaczmarczyk Arkadiusz
Kapusta Marcin
Kolasa Wojciech
Kozyra Andrzej
Krawczyk Tomasz
Łata Dariusz
Pastuszka Łukasz
Sobolewski Dawid
Walas Damian
Zajączkowski Paweł
Zgardziński Jacek
 
 
Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Elektromechanik maszyn i urządzeń elektrycznych - B
Rok szkolny 1999/2000
Wychowawca: Mirosław Gazda
 
Błaszczyk Michał
Chablaszek Zbigniew
Gaweł Marcin
Gorazda Dominik
Grabek Konrad
Jaworski Sylwester
Kamiński Przemysław
Kołacz Leszek
Kozieja Karol
Krasiński Łukasz
Kuzik Rafał
Kwieciński Zbigniew
Langler Jarosław
Nowak Maciej
Nowak Wojciech
Ożóg Rafał
Pęcak Arkadiusz
Porydzaj Marcin
Stawiarski Robert
Surdy Marek
Wareliś Tomasz
Wołowiec Marek
 
 
Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Wielozawodowa
Rok szkolny 1999/2000
Wychowawca: Izabela Wilczyńska
 
Gagat Dorota
Ginał Lukasz
Golczyński Albert
Goraj Irena
Grek Grażyna
Jagiełło Iwona
Karpisz Ewelina
Kawecka Ewa
Kawecki Adam
Krasińska Alicja
Kuryło Małgorzata
Lubelczyk Agnieszka
Maciński Marcin
Mazurkiewicz Przemysław
Milewska Małgorzata
Modliborek Sylwia
Osińska Mariola
Pakos Aldona
Pałacha Justyna
Pałacha Krzysztof
Pawlaczyk Anna
Rosowicz Paweł
Sałata Andrzej
Słapek Edyta
Stec Agnieszka
Szczepański Rafał
Wiatrowski Przemysław
Woźniak Eliza
Wójtowicz Agnieszka
 
 
Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Ślusarz/spawacz
Rok szkolny 1999/2000
Wychowawca: Marta Kozieł
 
Bernat Grzegorz
Cieszkowski Konrad
Czapczyński Łukasz
Dąbrowski Krystian
Dzikowski Tomasz
Kochański Paweł
Kowalski Sylwester
Laskowski Piotr
Leśniak Mariusz
Lipiec Szczepan
Łata Grzegorz
Łomoć Grzegorz
Nowak Jakub
Pękalski Wojciech
Pierzchała Jacek
Prokop Sylwester
Sadaj Paweł
Sałata Paweł
Sobczyk Grzegorz
Soja Krzysztof
Szeląg Adam
Tkaczyk Rafał
Tokarski Gabriel
Tymiński Jarosław
Walczyk Sławomir
Wnuk Łukasz
facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2018 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect