Absolwenci Technikum Elektrycznego A w Ożarowie
Rok szkolny 2001/02
Wychowawca: mgr Marek Terczak


Cheba Marek
Choinka Grzegorz
Chojnacki Krzysztof
Gajewski Michał
Gawron Tomasz
Jarocha Paweł
Jaskuła Sylwester
Krawczyk Sebastian
Leśniak Łukasz
Malec Artur
Mazur Krzysztof
Miemczyński Lech
Mizera Michał
Mortka Hubert
Puk Andrzej
Siudak Daniel
Skórczyński Paweł
Smolak Bartosz
Smolak Jakub
Stefański Wojciech
Sutkowski Tomasz
Ulatowski Konrad
Winiarczyk Kamil
Wojtaś Piotr
Zając Ernest

 

Absolwenci Technikum Elektrycznego B w Ożarowie 
Rok szkolny 2001/02
Wychowawca: mgr Jerzy Lulin


Adamski Marcin
Bańcer Rafał
Cichoń Michał
Czerwik Emil
Dulny Tomasz
Gad Marcin
Gębusia Karol
Głąb Tomasz
Jaślan Michał
Korzeń Stanisław
Łabudziński Łukasz
Machowski Wojciech
Marzec Artur
Masternak Rafał
Michalec Wojciech
Ordelewski Norbert
Piliński Kamil
Stachura Paweł
Stawiarski Marcin
Szymczyk Marcin
Warsiński Rafał
Wójcik Łukasz
Zięba Dariusz

 

Absolwenci Technikum Elektrycznego w Ożarowie
Rok szkolny 2001/02
Wychowawca: mgr Elżbieta Mendyk


Bownik Marcin
Chałupczak Karol
Dudek Jarosław
Gajec Marcin
Główka Krzysztof
Grzesik Arkadiusz
Grzesik Łukasz
Grzywna Dariusz
Hała Artur
Kuśmierczyk Marcin
Magier Jakub
Mroczek Marek
Nowak Daniel
Nowakowski Łukasz
Pankiewicz Paweł
Pawlica Przemysław
Pękalski Łukasz
Płowy Paweł
Pyszkowski Sławomir
Rzepka Rafał
Siejka Artur
Świątek Sławomir
Szworst Wiktor
Szydłowski Marcin
Tarno Szymon
Urbaniak Łukasz
Wrona Sylwester
Wójcik Łukasz
Zielonka Łukasz

 

Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Wielozawodowa/ślusarz
Rok szkolny 2001/2002
Wychowawca: Izabela Wilczyńska
 
Antoniewski Kamil
Badura Robert
Baran Paulina
Bekier Łukasz
Chrząszcz Paweł
Fryc Justyna
Galara Tomasz
Góral Tomasz
Grabek Agnieszka
Janosik Andrzej
Kaniewski Piotr
Kolasiński Grzegorz
Krajewski Łukasz
Kurpias Agnieszka
Kustra Krzysztof
Kwieciński Adam
Lenartowicz Andrzej
Łukasiewicz Ewa
Medaj Paweł
Mróz Eliza
Pajda Agnieszka
Pałka Łukasz
Paniec Adrian
Piotrowska Magdalena
Piotrowski Radosław
Rogala Paweł
Rutkowski Emil
Rzepka Agnieszka
Skorupa Krzysztof
Sobczyk Monika
Szaniawska Ewelina
Urban Adrian
Wójcik Paweł
Zalewski Leszek
 
 
Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Elektromechanik maszyn i urządzeń elektrycznych
Rok szkolny 2001/2002
Wychowawca: Jerzy Nowak
 
Adamczyk Łukasz
Chojnacki Daniel
Czajka Łukasz
Fałek Kamil
Giełbuda Grzegorz
Glebowicz Tomasz
Głąb Tomasz
Grela Mariusz
Irzyk Łukasz
Kopeć Paweł
Ludwik Krzysztof
Majcher Szczepan
Marzec Daniel
Miłek Marcin
Oświeciński Łukasz
Pawlica Piotr
Piwowarski Artur
Przysucha Damian
Sorbian Sebastian
Szeląg Łukasz
Turbiasz Rafał
Wrona Krzysztof
Zając Daniel
Zając Łukasz
Zawada Jarosław
facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2018 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect