Absolwenci Technikum Elektrycznego A w Ożarowie 
Rok szkolny 2002/03
Wychowawca: mgr Wojciech Majcher


Bień Kamil
Bogacz Paweł
Bukała Marcin
Ciosek Karol
Czajka Kamil
Dziewirz Tomasz
Gołąb Patryk
Gonciarz Artur
Gruszecka Katarzyna
Iżyk Paweł
Kaczmarski Wojciech
Kaptur Krystian
Kawecki Łukasz
Kos Mariusz
Kowal Andrzej
Krupa Karol
Kwiatkowski Wojciech
Maciejewski Grzegorz
Mazur Grzegorz
Misiura Kamil
Radosz Wojciech
Rycombel Tomasz
Rzepka Karol
Sentkiewicz Emil
Sentkiewicz Łukasz
Stawiarz Tomasz
Szlachetka Mirosław
Świeboda Artur
Walos Grzegorz
Wilkos Grzegorz
Wójcik Łukasz
Zaciera Konrad
Zagraj Tomasz
Żelazowski Artur

 

Absolwenci Technikum Elektrycznego w Ożarowie
Rok szkolny 2002/03
Wychowawca: mgr Małgorzata Wawrzyńczak


Baran Krystian
Baran Łukasz
Bodura Adam
Charemski Krzysztof
Chojnacki Karol
Czyż Agnieszka
Faliszewski Dariusz
Gąska Grzegorz
Głąb Rafał
Grys Sławomir
Grzesiuk Daniel
Gwóźdź Grzegorz
Majcher Arkadiusz
Majzel Marcin
Malec Monika
Nadziałek Łukasz
Pękalski Przemysław
Rogala Paweł
Smolarski Michał
Szafrański Łukasz
Szwech Andrzej
Wareliś Rafał
Wnuk Ewelina
Wójcik Agnieszka

 

Absolwenci Technikum Elektrycznego w Ożarowie
Rok szkolny 2002/03
Wychowawca: mgr Bożena Konieczny


Bidziński Łukasz
Błaszczyk Michał
Cebula Mariusz
Chałubiec Szymon
Gaweł Marcin
Gołda Łukasz
Gorazda Dominik
Grabek Konrad
Grzesik Mariusz
Jaworski Sylwester
Kaczmarczyk Arkadiusz
Kolasa Wojciech
Kołacz Leszek
Krasiński Łukasz
Kwieciński Zbigniew
Łuczyński Damian
Nowak Maciej
Nowak Wojciech
Ożóg Rafał
Pastuszka Łukasz
Pęcak Arkadiusz
Porydzaj Marcin
Surdy Marek
Walas Damian
Wareliś Tomasz
Wołowiec Marek

 

Absolwenci Liceum Technicznego w Ożarowie
Rok szkolny 2002/03
Wychowawca: mgr Janusz Sitarski


Baran Anna
Batóg Karolina
Bawół Anna
Frączek Łukasz
Frączek Wioleta
Golczyńska Anna
Grudnik Iwona
Grzebyk Agnieszka
Kowalczyk Monika
Kustrzepa Andrzej
Mazur Agnieszka
Musiał Magdalena
Nawojski Grzegorz
Pierzchała Joanna
Piotrowska Magdalena
Skrzypek Łukasz
Szymański Marcin
Targowski Kamil
Tarkowski Marcin
Ziemniak Łukasz
Zygmunt Łukasz

 

Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Elektromechanik maszyn i urządzeń elektrycznych
Rok szkolny 2002/2003
Wychowawca: Mirosław Gazda
 
Baran Rafał
Barszczewski Krzysztof
Bernat Zbigniew
Bęczkowski Michał
Bidas Daniel
Binkiewicz Paweł
Czajczyk Emil
Gałka Sylwester
Kaczor Grzegorz
Krawczyk Michał
Ludwik Adam
Łyczak Piotr
Markowski Paweł
Pachnicki Tomasz
Pietrzkiewicz Arkadiusz
Pietrzkiewicz Paweł
Pucuła Mariusz
Religa Kamil
Tadej Leszek
Wilczak Andrzej

 
Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Ślusarz/elektromechanik maszyn i urządzeń elektrycznych
Rok szkolny 2002/2003
Wychowawca: Jerzy Starzomski
 
Bąk Łukasz
Bidziński Kamil
Chablaszek Przemysław
Chmielewski Krzysztof
Czapczyński Rafał
Dębniewski Rafał
Gąska Sylwester
Grek Rafał
Heciak Paweł
Iwan Rafał
Kaczmarski Radosław
Kałuża Adrian
Kłosowski Kamil
Kozieł Karol
Lenartowicz Andrzej
Markiewicz Krzysztof
Maruszczak Adrian
Piecyk Marcin
Polit Damian
Rogowski Dominik
Rola Paweł
Siwek Lech
Skorupa Jacek
Suszek Łukasz
Tadej Paweł
Tomaszewski Jan
Wrona Daniel
Zbieski Krzysztof
 
 
Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Wielozawodowa
Rok szkolny 2002/2003
Wychowawca: Barbara Wróbel
 
Bidziński Sławomir
Drabik Sławomir
Działowska Anna
Działowski Marcin
Dzioba Anna
Fałek Marcin
Flis Marta
Gromada Beniamin
Jabłońska Beata
Kaczorowski Tomasz
Kłos Beata
Kowalska Ewa
Kozakiewicz Magdalena
Kozieł Sylwia
Kroczek Grzegorz
Kurpias Rafał
Paniec Anna
Siwek Edyta
Sztando Justyna
Tużnik Ewa
Włodarczyk Justyna
Wrona Agnieszka
Zawadzka Iwona
facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2018 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect