Absolwenci Technikum Elektrycznego A w Ożarowie
Rok szkolny 2003/04
Wychowawca: mgr Marek Pękalski

Adamski Grzegorz
Cheba Piotr
Cymerman Sebastian
Czernik Damian
Dobranowski Krystian
Filipowski Paweł
Gros Tomasz
Krokosz Karol
Kuchnicki Artur
Kułaga Tomasz
Luty Piotr
Młynarczyk Łukasz
Pawlica Łukasz
Piotrowski Maciej
Płaza Tomasz
Przytuła Mariusz
Słowniński Łukasz
Styczeń Maciej
Trojanowski Rafał
Wąsik Daniel
Wiktorski Jakub
Wilczak Rafał
Witych Michał
Wójcik Piotr

 
Absolwenci Technikum Elektrycznego B w Ożarowie
Rok szkolny 2003/04
Wychowawca: mgr Maria Kubala-Merdalska

Banaś Grzegorz
Chrząszcz Wojciech
Ciastek Roman
Czyż Piotr
Gajewski Grzegorz
Jasieńska Eliza
Kmieć Paweł
Kołeczek Marcin
Kondrat Wociech
Kopycki Damian
Krakowiak Piotr
Kucharczyk Paweł
Łukasiewicz Radosław
Maciejewski Daniel
Michalski Krzysztof
Sobólski Artur
Szymanowski Łukasz
Świątek Sławomir
Tatarata Łukasz
Tęcza Tomasz
Urban Andrzej
Utnik Rafał
Walas Grzegorz
Wzorek Aleksander
Zdonek Łukasz
Zimnicki Robert

 

Absolwenci Technikum Elektrycznego C (TZ) w Ożarowie
Rok szkolny 2003/04
Wychowawca: mgr Barbara Gaborska

Adamski Łukasz
Baran Paweł
Bawoł Krzysztof
Bąk Paweł
Biernat Przemysław
Binkiewicz Krzysztof
Błajszczak Kamil
Cieszkowski Wojciech
Drzymalski Sebastian
Gierczak Damian
Górecki Marcin
Jach Damian
Kamiński Przemysław
Kozyra Andrzej
Kwiatkowski Karol
Luty Katarzyna
Luty Marcin
Maruszczak Szczepan
Mizera Daniel
Nosal Damian
Pankiewicz Piotr
Piotrowski Mariusz
Ruszkiewicz Piotr
Saracen Sławomir
Skóra Michał
Słowik Wojciech
Sobczyk Jacek
Staszewski Sylwester
Ulrych Grzegorz
Ulrych Maciej
Wiśniewski Paweł

 

Absolwenci Liceum Technicznego A w Ożarowie
Rok szkolny 2003/04
Wychowawca: mgr Janusz Czuba

Cieszkowska Kamila
Cieślak Przemysław
Głąb Jolanta
Gołąb Ewelina
Grzesiak Małgorzata
Jacak Woileta
Kawecka Anita
Kilijańska Irmina
Kończyk Joanna
Kusal Arleta
Mazur Anna
Michalec Anna
Muchalski Tomasz
Musiał Piotr
Piwowarska Joanna
Popielnicka Beata
Przysucha Sylwia
Świątek Izabela
Tomczyk Katarzyna
Tomczyk Magdalena
Wnuk Magdalena
Wójcik Anna
Wójcik Ewa
Zasuwa Agnieszka
Życińska Agnieszka

 
Absolwenci Liceum Techicznego B w Ożarowie
Rok szkolny 2003/04
Wychowawca: mgr Magdalena Gdowska

Biesaga Katarzyna
Błajszczak Maciej
Cieszkowski Maciej
Giełbuda Dorota
Grabek Urszula
Iżyk Marta
Jopek Marek
Kamuda Mateusz
Kościołek Marcin
Kowalska Anna
Kozłowska Małgorzata
Kuchnicka Ewelina
Kuziel Mateusz
Kwiecień Monika
Myśliwski Marcin
Pawłowski Kamil
Piwowarska Marta
Siwak Beata
Stawiarski Bartosz
Szewczyk Sylwia
Trela Jolanta
Wareliś Sylwester
Wawrzycki Arkadiusz
Wójcik Grzegorz
Zając Marcin

 

Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Rok szkolny 2003/2004
Wychowawca: Barbara Wróbel
 
Choda Damian
Drabik Marta
Forc Sylwia
Grek Marzena
Kawecka Magdalena
Latos Sylwia
Malec Anna
Pałka Ewelina
Siwek Katarzyna
facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2018 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect