Dzień Zdrowia

Zgodnie z wieloletnią tradycją naszej szkoły, o tej porze roku obchodzimy Dzień Zdrowia. Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału. Już dziś otrzymacie wiadomość poprzez Librus, dotyczącą zagadnień, z jakimi chcemy Was zapoznać oraz kilka zadań do wykonania. Życzymy zdrowia i czekamy na najciekawsze prace.Organizatorzy Dnia Zdrowia  w Zespole Szkół

KONSULTACJE !!!

Od 25 maja  2020 r. możliwa  organizacja konsultacji dla maturzystów w szkole Od 01 czerwca  2020 r. możliwa organizacja konsultacji dla uczniów pozostałych klas. Prosimy zgłaszać do wychowawców klas potrzebę takich spotkań ze wskazanego przedmiotu.  Konsultacje proszę traktować jako możliwość wyjaśnienia trudnych kwestii, usystematyzowania materiału oraz możliwość   poprawy ocen na potrzebę klasyfikacji. Chęć udziału w konsultacjach proszę zgłaszać do.

Egzaminy 2020

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania w 2020 r. egzaminów: LINK Przeprowadzanie egzaminów COVID Wytyczne: LINK

INNE NIŻ ZWYKLE, ALE UROCZYSTE I WAŻNE -ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO MATURZYSTÓW

Drodzy Maturzyści   W dniu 24 kwietnia 2020 r. oraz w kolejnych dniach  możecie odbierać świadectwa ukończenia szkoły. Odbiór świadectw będzie odbywał się indywidualnie.  Będziecie pojedynczo wpuszczani do szkoły. Szczegóły organizacji przekażą Wam Wychowawcy.  Prosimy Was o zachowanie wszystkich obowiązujących środków ostrożności. Zobowiązani jesteście wchodząc do szkoły wyposażyć się w rękawiczki, oraz zakrywające usta i.

Podziękowania.

W imieniu swoim i nauczycieli uczących w Zespole Szkół w Ożarowie im. Marii Skłodowskiej – Curie, serdecznie dziękuję Państwu za zaangażowanie, współpracę i wszelką pomoc jaką nam okazujeciepodczas zdalnego nauczania Waszych dzieci. Z wyrazami szacunku,Dyrekcja Zespołu Szkół w Ożarowieim. Marii Skłodowskiej – Curie

Drodzy Słuchacze!

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, od 25 marca do 10 kwietnia 2020 zajęcia w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych, Szkole Policealnej oraz ramach kwalifikacyjnych kursów zawodowych w Zespole Szkół w Ożarowie i w Consenso w Ostrowcu Świętokrzyskim nie odbywają się. Prowadzimy kształcenie zdalnie. Słuchacze proszeni są o kontaktowanie się z nauczycielami przez platformę Moodle. Nowi użytkownicy.

Drodzy Słuchacze,

aktualna sytuacja związana z wprowadzonym stanem epidemii w znaczący sposób ogranicza możliwość osobistych spotkań w ramach realizacji kwalifikacyjnych kursów zawodowych.Na podstawie decyzji Ministra Edukacji z 12 marca 2020 r. zajęcia w ZS w Ożarowie im.M Skłodowskiej – Curie i w Consenso Sp.z o.o. w Ostrowcu Świętokrzyskim zostały zawieszoneod 25 marca do 14 kwietnia, a kształcenie.