Dzień Zdrowia – najciekawsze wypowiedzi uczniów:

Dokończ zdanie: W czasie pandemii najbardziej brakuje mi……..( krótki opis) „W czasie pandemii najbardziej brakuje mi szkoły oraz uczestnictwa w lekcjach i oczywiście spotkań z rówieśnikami.” „W czasie pandemii najbardziej brakuje mi kontaktu z innymi ludźmi i nie sądziłem, że to kiedyś powiem, ale brakuje mi chodzenia do szkoły, a co za tym idzie normalnych.

Dzień Zdrowia 2020- podsumowanie akcji

Mimo swojej nietypowej formy, tegoroczne obchody Dnia zdrowia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Jest to jedna z ważniejszych, cyklicznych akcji w naszej szkole. Jej celem jest zwrócenie szczególnej uwagi na problemy zdrowotne. Każdego roku motyw przewodni jest poświęcony innej tematyce, która podkreśla priorytetowy obszar problemów w kwestii zdrowia publicznego. Pomoc w przygotowaniu  i merytoryczne wsparcie.

Dzień Zdrowia

Zgodnie z wieloletnią tradycją naszej szkoły, o tej porze roku obchodzimy Dzień Zdrowia. Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału. Już dziś otrzymacie wiadomość poprzez Librus, dotyczącą zagadnień, z jakimi chcemy Was zapoznać oraz kilka zadań do wykonania. Życzymy zdrowia i czekamy na najciekawsze prace.Organizatorzy Dnia Zdrowia  w Zespole Szkół

KONSULTACJE !!!

Od 25 maja  2020 r. możliwa  organizacja konsultacji dla maturzystów w szkole Od 01 czerwca  2020 r. możliwa organizacja konsultacji dla uczniów pozostałych klas. Prosimy zgłaszać do wychowawców klas potrzebę takich spotkań ze wskazanego przedmiotu.  Konsultacje proszę traktować jako możliwość wyjaśnienia trudnych kwestii, usystematyzowania materiału oraz możliwość   poprawy ocen na potrzebę klasyfikacji. Chęć udziału w konsultacjach proszę zgłaszać do.

Egzaminy 2020

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania w 2020 r. egzaminów: LINK Przeprowadzanie egzaminów COVID Wytyczne: LINK