Lista zakwalifikowanych uczniów do klas pierwszych w roku szkolnym: 2021/2022

Liceum Ogólnokształcące

  1. Okolichna Sofiia
  2. Huk Khrystyna
  3. Osiadło Oliwia Zofia
  4. Salamakho Arina
  5. Buhaienko Viktoriia
  6. Wesołowska Aleksandra Sylwia
  7. Grudzień Alicja Zdzisława
  8. Skrzyńska Aleksandra
  9. Budzeń Paulina
  10. Sadowska Wiktoria
  11. Kudłacz Maja
  12. Śliwka Nikola
  13. Kawałek Magdalena
  14. Kaczmarska Izabella
  15. Potrząsaj Maja
  16. Kasińska Maja
  17. Żabicka Natalia
  18. Stawiarska Wiktoria
  19. Piłat Wiktoria
  20. Rutkowska Gabriela

 Technikum Mechatroniczne

  1. Gunia Miłosz
  2. Hordiy Anokhin
  3. Krolivets Maksym
  4. Chystiak Denys
  5. Wolszczakowski Karol
  6. Czeczot Kacper
  7. Bucior Adam
  8. Zdyb Filip
  9. Petraiko Ostap
  10. Lys Andrii
  11. Paluch Mateusz
  12. Ścibak Daniel

Osoby nie ujęte w rekrutacji z powodu braku wymaganych dokumentów

  1. Antończyk Paweł
  2. Berecki Hubert
  3. Brodalka Brajan
  4. Nowakowski Tomasz

Technikum informatyczne

  1. Gaweł Mateusz
  2. Jarocha Albert Longin
  3. Kwiatkowski Dawid
  4. Bartilotta Daniel
  5. Zając Eryk
  6. Zieliński Paweł
  7. Skrzyńska Amelia
  8. Michalski Kacper
  9. Bakalarski Jakub Maciej
  10. Brzozowski Szymon
  11. Pietrzak Michał
  12. Stefański Jakub
  13. Niedziela Patryk
  14. Snopek Bartosz
  15. Czuba Jan
  16. Wywiura Piotr
  17. Pierzchała Kacper Stanisław
  18. Szafraniec Mateusz
  19. Dwojak Mateusz
  20. Głodek Karol
  21. Kowalczyk Jakub
  22. Kołacz Kacper Bartłomiej
  23. Krakowiak Jakub
  24. Żak Antoni
  25. Vashkilevich Vadzim
  26. Rod Rostyslav
  27. Khomenko Andrii
  28. Wolski Jakub
  29. Krawiec Jakub
  30. Wieczorek Brajan
  31. Stawiarski Patryk
  32. Suwera Adrian Krystian

Osoby nie ujęte w rekrutacji z powodu braku wymaganych dokumentów

  1. Dąbrowa Emil Paweł

Technik fotografii i multimediów

  1. Myha Valeriia
  2. Vasylyshyn Marta
  3. Kwiecień Natalia
  4. Stoltz Wiktoria
  5. Dziarmaga Natalia
  6. Polak Klaudia
  7. Mędzia Kacper
  8. Dąbrowska Dominika
  9. Stasiak Aleksandra
  10. Wróbel Dominik
  11. Danylenko Yelyzaveta
  12. Zaliska Katrin
  13. Sambikina Anastasiya
  14. Kobyrynka Anastasiia
  15. Makahonova Alina
  16. Bazzubava Karyna
  17. Korobkina Iryna
  18. Śliwka Julia
  19. Szydłowski Mateusz

Osoby nie ujęte w rekrutacji z powodu braku wymaganych dokumentów

Stempień Małgorzata  


Technikum Spawalnictwa

  1. Kolasa Oliver Kacper
  2. Mazur Tomasz Damian
  3. Pojedynkov Rostyslav  

Branżowa Szkoła I Stopnia

  1. Zawadzki Mateusz
  2. Stankiewicz Rafał
  3. Wójcicki Kacper
  4. Lipska Karolina
  5. Sitarski Jakub
  6. Michta Konrad
  7. Larkowska Aleksandra
  8. Sałapski Alan
  9. Kaczmarska Amelia
  10. Bajórska Patrycja
  11. Jurasz Mateusz
  12. Śliwka Mateusz
  13. Goluch Kacper
  14. Balawander Krystian
  15. Górczak Łukasz
  16. Tarajło Kacper
  17. Pokrzywa Adrian
  18. Arasimowicz Kamil
  19. Nogaj Piotr
  20. Maćkowiak Grzegorz
  21. Czyżewski Mikołaj
  22. Słowiakowski Kacper
  23. Wojtal Robert
  24. Śliwka Kamila
  25. Przyrodzka Paulina
Skip to content