Uczniowie Technikum Informatycznego kończą praktyki zagraniczne w Czechach, w Ostrawie.                      W firmie Educare rozwijają swoje umiejętności, wykonując zadania związane z projektowaniem stron internetowych, programowaniem oraz obsługą specjalistycznych aplikacji. Tego typu szkolenie pozwala uczniom poznać środowisko pracy i zdobyć pierwsze zawodowe doświadczenie.

Wyjazd sfinansowany został ze środków programu FERS na zasadach Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i Szkolenia Zawodowe „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.

W dniach wolnych od praktyk  nasi informatycy odwiedzali ciekawe miejsca w Ostrawie, mieli okazję zwiedzić też Brno i Pragę. Już niedługo podobny wyjazd czeka uczniów Technikum Mechatronicznego  i Technikum Fotografii i Multimediów.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Skip to content