Młodzież z Zespołu Szkół w Ożarowie uczestniczyła w warsztatach profilaktyki uzależnień pod hasłem ?Droga donikąd?.

Basista zespołu ?Oddział Zamknięty” Grzegorz Stępień, pieśniarz i poeta, poprzez swe teksty i śpiew opowiadał młodym ludziom o tym co przeżył, co dobre, a co złe, o radościach i upadkach, o szczęściu i szacunku. Charyzmatyczny muzyk w ciekawy sposób poruszył tematykę zagrożeń współczesnego świata, nałogów, na przykładzie historii osób ze środowiska artystycznego przekonywał młodzież, że konsekwencje nieodpowiedzialnych czynów mogą ponosić przez całe życie. Warsztaty prowadzone przez multiinstrumentalistę i gitarzystę zostały bardzo pozytywnie odebrane przez młodzież. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem i jak twierdzą uczniowie zapadło w pamięci, dzięki przekazywaniu ważnych i trudnych kwestii przy pomocy muzyki.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Skip to content