? Za nami I etap centralny Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce. Brali w nim udział uczniowie z klasy IV technikum informatycznego:

Karol Kaczmarczyk, Kacper Kozakiewicz, Kamil Mucha.

Do II etapu centralnego zawodów III stopnia Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce, które odbędą się w Lublinie w dniach 13 ? 14 maja zakwalifikowali się dwaj nasi reprezentanci: ?Karol Kaczmarczyk i ?Kamil Mucha.

Tym samym znaleźli się Oni w gronie 20 najlepszych uczniów (??) w Polsce w wyżej wymienionej kategorii Olimpiady.

W marcu odbył się finał okręgowy w bloku programistycznym olimpiady. Na podstawie wyników zawodów II stopnia do etapu ogólnopolskiego z okręgu świętokrzyskiego zakwalifikowało się 3 uczniów, wszyscy z naszej szkoły.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!???

ÓSMOKLASISTO??Dołącz do najlepszych! Nasze technikum czeka na Ciebie.

Tags:

Comments are closed

Skip to content