Bieg organizowany był w ramach grantu ze środków Narodowego Instytutu Wolności ? Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022-2033 (www.swietokrzyskieplus.pl). Sfinansowano/Współfinansowano ze środków @narodowyinstytutwolnosci w ramach #funduszmlodziezowy @Komitet do spraw Pożytku Publicznego.

Gratulujemy zwycięzcom, którzy odebrali nagrody!!!

Dziękujemy Patronowi- Kole Gospodyń Wiejskich z Wyszmontowa!!

Wielkie ukłony dla pomysłodawców: Agnieszki Sobieraj i Nicoli Myśliwskiej- tak trzymajcie dziewczyny!!!

Wsparcie od radnych: Wojciech Majcher i Marta Kozieł zagwarantowało dodatkowe nagrody dla uczestników i dotacje charytatywne!!!

Wszystkim, którzy Nam pomagali, którzy kibicowali i byli z nami- dziękujemy!!!

Wspierajmy się!

Tags:

Comments are closed

Skip to content